O nas

Gabinet stomatologiczny DENTINE został założony w 1987 roku przez Dr Lucynę Mierzyńską - Ładny. W tamtym okresie, na terenie całego kraju, wyraźny popyt na prywatne usługi stomatologiczne powodował powstawanie dużej ilości poradni dentystycznych.
Białystok nie był wyjątkiem w tej kwestii.
Wysoka jakość oferowanych usług i profesjonalne traktowanie pacjentów - to priorytety naszej działalności od momentu powstania. Pracowitość i sumienność przyczyniły się do ugruntowania pozycji i wzrostu zaufania wśród mieszkańców Białegostoku.
Rekrutacja nowych lekarzy specjalistów i coraz wyżej stawiane cele pociągnęły za sobą potrzebę rozbudowy samego gabinetu. Podjęliśmy więc decyzję o zmianie lokalizacji, szukając ogólnodostępnego adresu w centrum miasta.
Ulica Parkowa zaoferowała nam idealne warunki do rozwoju. Możliwość dowolnej konfiguracji pomieszczeń dała swobodę w planowaniu i projektowaniu wnętrz.
Dzięki temu, pacjenci leczący się w Dentine niejednokrotnie podkreślali, że atmosfera panująca w gabinecie jest zbliżona do domowej.
Doskonale dobrana kadra dentystów również do tego się przyczyniła. Dzięki swojemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy gwarantujemy jakość zabiegów i komfort. Budząc powszechne zaufanie co do kompetencji.
Kompletując personel gabinetu zwracaliśmy uwagę na odpowiednią osobowość i nastawienie do pracy pokrywające się z naszą misją i spojrzeniem na stomatologię.